Galvajuostės - ne tik gražus, bet ir praktiškas aksesuras mergaitėms?

Galvajuostės kūdikiams www.ponulis.lt


Tėveliai, kurie augina mergaitę patvirtins, jog įvairiausių grožybių pasirinkimas mažosioms panelėms yra toks didelis, jog net sunku išsirinkti! Įvairios suknelės, sijonai, papuošaliukai, plaukų segtukai, galvajuostės, 1001 kaspinėlis ir dar daugiau! :)

Savo elektroninėje parduotuvėje www.ponulis.lt turime didelį pasirinkimą įvairių aksesuarų: tapukai kūdikiams, mielos kojinytės, stilingos kepurės, turbanai, plaukų segtukai, gumelės ir žinoma galvajuostės! Apie pastarąsias šiandien ir norime daugiau pakalbėti. Galvajuosčių pasirinkimas mūsų parduotuvėje yra vienas didžiausių, joms skiriame ypatingą dėmesį dėl keleto priežasčių:

1. Galvajuostės - tai tiesiog labai gražus aksesuaras mergaitėms. Kadangi galvajuosčių būna įvairiausių spalvų ir formų, tiek puošnių, tiek kasdienių, jas galima pritaikyti visoms progoms. Labai gražu kai galvajuostės derinamos prie aprangos, tad šių aksesuarų verta turėti bent kelių dizainų ar spalvų.


         


2. Skirtingai nei plaukų segtukai ar plaukų gumelės, galvajuostės turi vieną pranašumą - jas galima uždėti net tada, kai kūdikėlis dar neturi plaukų! Galvajuostės kūdikiams suteikia labai daug žavesio, dėl šios priežasties beveik visose kūdikio fotosesijose mergaitės būna papuoštos dailia galvajuoste. Galvajuostės kūdikiams pasiūtos iš minkštos, elastingos medžiagos, yra tamprios ir nespaudžia kūdikio galvytės.


                                   Galvajuostės kūdikiams

3. Plačios galvajuostės - ne tik gražus aksesuaras, bet ir praktiškas galvos apdangalas. Kai oras šiltas, saulytė stipriai nekaitina ir norisi tik šiek tiek apsaugoti ausytes - plati galvajuostė tobula alternatyva įprastai kepurytei. Tai ,galima sakyti, du zuikiai vienu šūviu! Nes plačios galvajuostės ne tik apsaugo ausytes nuo vėjo, bet dar ir atrodo super stilingai!


                                  Galvajuostės kūdikiams, galvajuostės mergaitėms

Maloniai kviečiame apsilankyti www.ponulis.lt ir išsirinkti savo galvajuostę! Asortimentą nuolat pildome, tad sekite naujienas! ❤️
Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Kalėdinė šeimos fotosesija: patarimai stilingam įvaizdžiui sukurti

Naujagimio kraitelis: patarimai būsimiems tėveliams

Patogiausi drabužiai kūdikiams - šliaužtinukai?