Kur įsigyti nebrangių šventinių rūbų kūdikiams ir vaikams? Puošnios suknelės mergaitėms, kostiumėliai berniukams, krikšto rūbaiVasara švenčių metas, o tapus tėveliais, tenka pasirūpinti ne tik savo, bet ir vaikų šventine apranga. Kai reikia pasipuošti visai šeimai, susidaro nemaža suma vien rūbams, o ką jau kalbėti apie dovanas ir kitus šventės atributus. Na o pradėjus ieškoti aprangos vaikams, nustembame, jog puošni suknelė mergaitei ar kostiumėlis berniukui kainuoja išties daug. 

Tad kviečiame pasižvalgyti po  www.ponulis.lt šventinę kolekciją, kurioje ne tik puošnios suknelės mergaitėms ir kostiumėliai berniukams, bet ir puošnūs drabužėliai patiems mažiausiems kūdikėliams. Drabužiai kūdikiams ir vaikams pasipuošti krikštynoms, gimtadieniams, vestuvėms, fotosesijoms ir kitoms progoms. O svarbiausia viskas labai protingomis kainomis!


Puošnios suknelės mergaitėms ir kūdikiams

Nuostabaus grožio suknelės dekoruotos tuliu, karoliukais, kaspinėliais. Prabangūs ir elegantiški modeliukai, su kuriais kiekviena mergaitė atrodys it princesė. 

 Puošnūs kostiumėliai berniukams

Elegantiški kostiumėliai mažiesiems džentelmenams. Mūsų asortimente rasite tiek komplektukų ilgomis rankovėmis bei kelnėmis, tiek puošnių vasariškų kostiumėlių su šortais. Asortimentą nuolat pildome, tad kviečiame apsilankyti www.ponulis.lt ir išsirinkti savo šventinį drabužėlį!
Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Kalėdinė šeimos fotosesija: patarimai stilingam įvaizdžiui sukurti

Naujagimio kraitelis: patarimai būsimiems tėveliams

Patogiausi drabužiai kūdikiams - šliaužtinukai?