Kalėdinė šeimos fotosesija: patarimai stilingam įvaizdžiui sukurti

Kalėdinė šeimos fotosesija


Artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelis šeimų įsiamžina kalėdinėje fotosesijoje. Na o tam jog viskas pavyktų puikiai  reikės atlikti namų darbus, ypač jeigu jūsų laukia pirmoji kalėdinė šeimos fotosesija. Kai pirmas darbas - išsirinkti fotografą ir fotosesijos datą - padarytas, lieka dar vienas - sugalvoti kaip apsirengti visai šeimai. Jei kalbėsime apie šių dienų tendencijas - be tradicinės raudonos spalvos vis populiaresni tampa nude atspalviai. Harmoningam vaizdui šeimos fotosesijoje pasiekti tarpusavyje derinkite 2, daugiausia 3 spalvas arba tos pačios spalvos skirtingus atspalvius. Jei nenorite tradicinių raudonų kalėdinių drabužių, tuomet rinkitės baltos, kreminės, šviesiai rudos, pilkos spalvos drabužius. Mergaitėms taip pat labai gražiai žiūrisi ir švelnūs rožiniai atspalviai. 


Toliau pateiksime keletą stilingos aprangos variantų kūdikiams ir vaikams:


Megztukai - jauku, miela, patogu

Derinkite anksčiau minėtų spalvų megztukus su turimais džinsiukais, kelnytėmis ar sijonėliu.

 

MEGZTUKAI KŪDIKIAMS

megztukai vaikams

Komplektukai kūdikiams - lengvas pasirinkimas

Jei neturite prie ko priderinti megztuko ar tiesiog  nenorite sukti galvos kaip suderinti skirtingus drabužėlius, rinkitės komplektukus. Megzti komplektukai kūdikiams  atrodys stilingai ir jaukiai. 


Komplektukai kūdikiams

Komplektukai mergaitėmsRomperiukai kūdikiams - labai patogus ir praktiškas drabužėlis

Fotografai  kūdikius dažniausiai rekomenduoja rengti būtent romperiukais. Kodėl? Nes suknelės ar kiti nevientisi drabužėliai, imant kūdikį į rankas, vis susikelia į viršų, tad juos nuolat reikia taisyti. Kadangi romperiukai yra vientisi, imant mažylį ant rankų išlieka vietoje, tad tiek jūs tiek fotografas gali susitelkti į gražių kadrų gaudymą, o ne rūbų tvarkymą. Patikėkite su mažais vaikučiais fotosesijoje tikrai yra kas veikti! Kalėdinei fotosesijai rinkitės megztus, neutralių atspalvių romperiukus. 


kalėdinė fotosesija


Romperiukai

RomperiukasSuknelės mergaitėms - tikrų princesių puošmena

Nors anksčiau paminėjome, jog tai nėra pats patogiausias rūbelis, tačiau negalime nesutikti,  jog niekas kitas taip nepapuoš mergaitės, kaip daili suknelė. Be to, jei mergytė jau paaugusi, tai nesukels jokių problemų. Fotosesijai rinkitės neutralių spalvų, languotas ar megztas sukneles. 

Suknelės kūdikiams

Suknelės mergaitėms


Aksesuarai - galvajuostės, kojinytės, pėdkelnės mergaitėms

Na ir žinoma aksesuarai taip pat yra labai svarbi aprangos dalis. Savo pasirinktus rūbelius derinkite su dailiomis galvajuostėmis, pėdkelnėmis ar kojinytėmis. 

Pėdkelnės mergaitėms

Galvajuostės kūdikiams

Galvajuostės

Kojinės mergaitėms


Visus šiuos rūbelius rasite www.ponulis.lt interneto svetainėje, maloniai kviečiame apsilankyti!Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Naujagimio kraitelis: patarimai būsimiems tėveliams

Patogiausi drabužiai kūdikiams - šliaužtinukai?